OPCAR Kaporta

kaporta

Opel ve Chevrolet araçlarınızın Kaporta sisteminde hasar oluşması halinde tecrübeli kadromuz ile aracınızı hasardan önceki haline dönüştürmekteyiz.

Memnuniyetiniz Opel Servisi’nin birincil önceliğidir. Kapsamlı servis yelpazemiz aracınızdan maksimum keyfi alabilmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Aracınızın seyir halinde arıza yapması ve yolda kalmanız halinde OPCAR size telefonunuz kadar yakın. Trafikte bulunduğunuz yere mümkün olan en kısa sürede ulaşarak size hizmet vermek için (0242) 221 62 63 numaralı telefonumuzu aramanız yeterli.

Ayrıca aracınızı servise teslim ederken Servis Danışmanımız ile birlikte aracınızı kontrol edebilirsiniz. Direkt resepsiyon ile aracınız ile ilgili tüm merak ettiklerinizi danışmanlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Boya ve Kaporta onarımları düşündüğünüzden çok daha zor olup, kalite ve tecrübe gerektirir. Bu konuda sadece Opel’inizi en iyi tanıyan uzman teknisyenlere güvenebilirsiniz. Aracınızın boya (2 yıl) ve paslanarak delinmeye karşı antikorozyon garantilerinin devam edebilmesi için kaporta ile ilgili donanımlı ve deneyimli servisler tarafından yapılmış olması gerekmektedir.

OPCAR Opel Servisi olarak aracınızın boya ve kaporta sorunlarını Opel Orijinal Parçaları kullanarak, en yüksek kalite standartlarını uygulayarak, alanında uzman teknisyenler istihdam ederek ve makul fiyatlar talep ederek başarıyoruz. OPCAR Opel Servisi’ne gelin ve kendiniz keşfedin, sizinle tanışmayı bekliyoruz.